Sky East
Sky East
Sky East
Sky East
Sky East
Sky East
Sky East

Log in or create a new account to contact Sky East

Sky East

Location: Rotterdam, Nederland

About me

Hallo, mijn naam is Sky, een High Class Metgezel uit Rotterdam. Als je op zoek bent naar een date waarbij je gegarandeerd overdonderd zult worden door de aandacht en sensuele prikkelingen, dan moet je zeker een ontmoeting met mij overwegen. Ik ben niet alleen een leuke gezelschapspartner, ik kan ook genieten van intieme ontmoetingen...

Age
25
Nationality
Dutch, Netherlandic
Location
Rotterdam, Nederland
Weight
61kg
Height
1.69m
Cup size
B
Clothing size
EU36
Eye color
brown
Hair color
black
Tattooed
No
Pierced
Yes
Smoker
No
Education
M.A.
Languages
English, Dutch, French, German

Rates (EUR)

Starting rate €1300,-/3hrs
4 hours €1600,-
5 hours €1900,-
6 hours €2200,-
12 hours €3500,-
24 hours €4500,-

Services (EUR)

  • Porn Star Experience (PSE)
  • Koppels €200
  • A-Level €250
map map

Zones (EUR)

  • Zone A included
  • Zone B €20
  • Zone C €40
  • Wed 18 May. 14:00 - 23:00
  • Fri 20 May. 07:00 - 20:00
  • Sat 21 May. 11:00 - 22:00
  • Tue 24 May. 09:00 - 20:00
  • Thu 26 May. 10:00 - 21:00
  • Sun 29 May. 15:00 - 21:00
  • Thu 30 Jun. 17:00 - 22:00
  • Wed 1 Jun. 13:00 - 23:00
  • Fri 3 Jun. 14:00 - 23:00
  • Sun 5 Jun. 11:00 - 23:00
  • Mon 6 Jun. 12:00 - 23:00
  • Tue 7 Jun. 12:00 - 23:00
  • Fri 10 Jun. 09:00 - 23:00
  • Sun 12 Jun. 09:00 - 23:00
  • Mon 13 Jun. 10:00 - 22:00
  • Tue 14 Jun. 10:00 - 21:00
  • Sat 18 Jun. 12:00 - 21:30
  • Mon 20 Jun. 10:30 - 21:00
  • Wed 22 Jun. 11:00 - 22:00
  • Thu 23 Jun. 12:00 - 22:00
  • Sat 25 Jun. 13:00 - 23:00
  • Mon 27 Jun. 14:00 - 23:00
  • Wed 29 Jun. 15:00 - 22:00
  • Sat 2 Jul. 17:00 - 23:00
  • Sun 3 Jul. 16:00 - 23:30
  • Tue 5 Jul. 09:30 - 20:00
  • Fri 8 Jul. 12:00 - 20:00
Outcall

Select a date to see the availability