Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois
Axelle Dubois

Log in or create a new account to contact Axelle Dubois

Axelle Dubois

Location: Kortrijk, België

About me

Hallo, mijn naam is Axelle. Een zeer verfijnde High Class Escorte uit West-Vlaanderen. Ik ben een zeer stijlvolle, sensuele en elegante courtisane. Veel mannen zien mij als hun perfecte vrouw en beschouwen mij als een 'totaal pakket'. U zult mij komen zien als charmant als de opwinding van het ontsluiten van verborgen gevoelens waarvan u niet eens kon denken dat u ze in u had. Warm, zorgzaam, lief en gewoon een unieke persoonlijkheid om mee om te gaan. Ik ben erg down to earth en hou van avontuur en sensatie. Je kunt er zeker van zijn dat er geen saaie momenten met mij zullen zijn. Ik voel me aangetrokken tot positieve energieën en vind het erg belangrijk dat we dit versterken voor ons eigen niveau van plezier. Ken je dat gevoel als je hart sneller gaat kloppen? Vanwege de spanning, of de opwinding? Of wanneer je je verheugt op een heel speciale gelegenheid? Je hoeft je niet in te houden, laat alles eruit. Laat ons beiden elkaar plezieren tot bevrediging niet meer te voorkomen is.

Ik ben een upper class escorte uit België: Geboren en getogen. Een date met mij staat garant voor opwinding, hartstochtelijk genot en een onvergetelijk wellustig verlangen naar meer, naar meer genot en meer bloedstollende romantiek. De kans is groot dat je sprakeloos bent als je oog in oog komt te staan met de schoonheid die ik uitstraal. Het is bijna onwerkelijk. Soms schaam ik me er zelfs voor. Het kost me geen enkele moeite om u te laten verlangen naar een spannende expeditie vol hoogtepunten. Visualiseer uzelf in een omgeving waar ik plotseling voor u sta in een gewaagd, pikant en romig lingeriesetje. Je zult ongetwijfeld, op een bijna poëtische manier, er zo naar verlangen om mijn sexy outfit met je mond en lippen uit te willen kleden. Zeg niet dat ik je niet gewaarschuwd heb.

Als een toegewijde en professionele luxe escort, ben ik zeer geschikt voor echte Girl-Friend Experience diensten (GFE). Mijn opvallende en hypnotiserende ogen, lange golvende lichtblonde haren, mooie benen en natuurlijk mijn perfecte lichaam, zijn slechts een paar eigenschappen waar veel vrouwen jaloers op zijn. Iemand complimenteerde mij eens met de term 'Sprookjesachtig'. Niet zeker of dat juist is, maar ik kan me zeker vinden in de charmante eigenschappen van een Aphrodite prinses. Niet alleen mijn uiterlijke kenmerken sieren mijn lichamelijkheid, ook mijn sensuele en warme persoonlijkheid is in één woord samen te vatten; gelukzaligheid. Ik ben een uitzonderlijk leuke gesprekspartner. Niet alleen prettig in de omgang maar ook iemand die oprecht kan genieten van een goed gesprek.
In mijn vrije tijd investeer ik veel in mijn innerlijke en uiterlijke zelf & gezondheid om zo de beste versie van mezelf te ontwikkelen. Ik hou van reizen, dineren en wijn drinken, wellnessen, mooie lange wandelingen maken en mezelf uitdagen om nieuwe spannende avonturen aan te gaan.

Ik kan je garanderen dat ik de perfecte match ben om je mee te nemen naar de 7e hemel en al je hartenwensen uit te laten komen. Aarzel niet om mij te boeken als je je eenzaam voelt en wat gezelschap nodig hebt. Of misschien wil je gewoon een echt kinky afspraakje hebben. Hoe dan ook, er is geen ontkennen aan dat je zeer tevreden zult zijn.

Ik ben zo opgewonden, ik kan niet wachten om je te ontmoeten.

* Ik sta open voor al uw verzoeken zolang ze respect en hygiëne bevatten.
* Als u wilt afspreken op een tijdstip dat niet in mijn agenda staat, neem dan contact met me op zodat we kunnen kijken of het mogelijk is.

Age
32
Nationality
Belgian
Location
Kortrijk, België
Weight
60kg
Height
1.65m
Cup size
DDDD
Clothing size
EU38
Eye color
green
Hair color
blond
Tattooed
No
Pierced
No
Smoker
No
Education
Entrepreneur
Languages
English, Dutch, French, German

Rates (EUR)

Starting rate €350,-/1hr
2 hours €600,-
3 hours €850,-
4 hours €1100,-
5 hours €1350,-
6 hours €1600,-
12 hours €2500,-
24 hours €4000,-

Services (EUR)

  • Porn Star Experience (PSE)
  • Tongzoenen
  • Oraal zonder condoom (PZC)
  • Cum On Face (COF) €50
  • Koppels €150
  • Deep Throat (DT)
  • Spanking
  • Masturbatie
  • Rollenspel
  • Sex speeltjes
  • A-Level €150
  • Bi-Seksueel
  • BDSM
  • Cum In Mouth (CIM) €50
  • Cum On Body (COB)
  • Erotische Sensuele Massage (ESM)
  • Fetisj
  • Girlfriend Experience (GFE)
  • Trio: Man Vrouw Vrouw (MVV) €150
  • Trio: Man Man Vrouw (MMV) €150
  • Rimming €50
  • Strap on
  • Strip tease
  • Soft SM
  • Cosplay
  • Dinner Date
  • Massage
  • FMTY
map map

Zones (EUR)

  • Zone A included
  • Zone B €20
  • Zone C €40
  • Sat 14 May. 18:00 - 02:00
  • Sun 15 May. 12:00 - 00:00
  • Mon 16 May. 16:00 - 01:00
  • Tue 17 May. 11:00 - 16:00
  • Tue 17 May. 21:00 - 01:00
  • Wed 18 May. 12:00 - 01:00
  • Thu 19 May. 09:00 - 11:00
  • Fri 20 May. 12:00 - 01:00
  • Sat 21 May. 12:00 - 02:00
  • Sun 22 May. 12:00 - 01:00
  • Mon 23 May. 10:00 - 12:00
  • Mon 23 May. 18:00 - 01:00
  • Tue 24 May. 12:00 - 12:00
  • Wed 25 May. 12:00 - 00:00
  • Thu 26 May. 12:00 - 00:00
  • Fri 27 May. 18:00 - 00:00
  • Sat 28 May. 19:00 - 00:00
  • Sun 29 May. 13:00 - 00:00
  • Mon 30 May. 12:00 - 00:00
  • Wed 1 Jun. 15:00 - 00:00
  • Thu 2 Jun. 21:00 - 00:00
  • Fri 3 Jun. 12:00 - 00:00
  • Sat 4 Jun. 16:00 - 19:00
  • Sun 5 Jun. 19:00 - 00:00
  • Mon 6 Jun. 12:00 - 00:00
  • Tue 7 Jun. 17:00 - 00:00
  • Wed 8 Jun. 20:00 - 00:00
  • Thu 9 Jun. 14:00 - 00:00
  • Fri 10 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sat 11 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sun 12 Jun. 14:00 - 00:00
  • Mon 13 Jun. 14:00 - 00:00
  • Tue 14 Jun. 14:00 - 00:00
  • Wed 15 Jun. 14:00 - 00:00
  • Thu 16 Jun. 18:00 - 00:00
  • Fri 17 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sat 18 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sun 19 Jun. 14:00 - 00:00
  • Mon 20 Jun. 14:00 - 00:00
  • Tue 21 Jun. 14:00 - 00:00
  • Wed 22 Jun. 14:00 - 00:00
  • Thu 23 Jun. 14:00 - 00:00
  • Fri 24 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sat 25 Jun. 14:00 - 00:00
  • Sun 26 Jun. 14:00 - 00:00
  • Mon 27 Jun. 15:00 - 00:00
  • Tue 28 Jun. 15:00 - 00:00
  • Wed 29 Jun. 15:00 - 00:00
  • Thu 30 Jun. 16:00 - 00:00
  • Fri 1 Jul. 16:00 - 00:00
Outcall

Select a date to see the availability