Alexendra Gielens
Alexendra Gielens
Alexendra Gielens
Alexendra Gielens

Log in of maak een nieuwe account om Alexendra Gielens te contacteren

Alexendra Gielens

Locatie: Gent, België

Over mezelf

Ik waardeer het wanneer een man net zo veel belang hecht aan verzorging als ikzelf. Een charmante persoonlijkheid en het vermogen om een boeiend gesprek te voeren, maken voor mij de perfecte match. Een goed gevoel voor humor is zeker een pluspunt, want lachen is voor mij een essentieel onderdeel van het leven. Mijn verleidelijke bruine ogen zijn vaak het eerste wat mensen opvalt wanneer ze me ontmoeten. Ze stralen een diepe, warme gloed uit die uitnodigt tot verbinding en intimiteit. Met een blik kunnen ze spreken zonder woorden, fluisteren van verlangen en beloven van genot. Voor degenen die de kans krijgen om in mijn ogen te kijken, is het een ervaring die ze niet snel zullen vergeten.

Onrespectvol gedrag en gebrek aan hygiëne zijn echte afknappers voor mij. Ik geloof sterk in wederzijds respect en het naleven van goede hygiënische gewoonten, omdat dit de basis vormt voor een leuke en spannende date.

In mijn vrije tijd ben ik gepassioneerd bezig met sport en voeding, wat me bijna dagelijks naar de sportschool brengt. Maar ook een ontspannen namiddagje shoppen behoort tot mijn favoriete bezigheden, omdat ik hou van het vinden van mooie en stijlvolle items die mijn persoonlijkheid weerspiegelen.

Met mijn zachte handen kan ik je een heerlijke massage geven, die langzaam kan evolueren naar een stijlvol hoogtepunt. Een luxe dagje in een privé sauna behoort ook tot de mogelijkheden, waar we samen kunnen ontspannen en genieten van elkaars gezelschap.

Vanwege mijn fulltime baan ben ik niet altijd direct beschikbaar, daarom is het raadzaam onze afspraak ruim van tevoren te plannen. Mijn werk neemt een belangrijke plaats in mijn leven in, maar ik ben altijd op zoek naar avontuur en extra opwinding om mijn leven te verrijken.

Enkele kenmerken die mij typeren:
Ik geniet ervan om zowel te verwennen als verwend te worden, want wederzijdse zorgzaamheid staat voor mij centraal.
Ik drink geen alcohol, omdat ik liever geniet van het moment zonder de noodzaak van alcoholische dranken.
Een ontspannen dagje in de spa sla ik nooit af, want ik geloof in de helende kracht van zelfverwennerij en ontspanning.
Last but not least, mijn natuurlijk gevormde rondingen worden vaak geprezen als een van mijn meest aantrekkelijke eigenschappen.

Kusjes, Alexandra x

Leeftijd
27
Nationaliteit
Belgian
Locatie
Gent, België
Gewicht
60kg
Lengte
1.72m
Cupmaat
C
Kledingmaat
EU36
Oogkleur
brown
Haarkleur
blond
Tatoeage
No
Pierced
No
Roker
No
Opleiding
Bachelor Degree
Talen
English, Dutch

Tarieven (EUR)

Starting tarief €500,-/2hrs
3 uren €700,-
4 uren €900,-
5 uren €1100,-
6 uren €1300,-
12 uren €2000,-
24 uren €3000,-

Diensten (EUR)

  • Porn Star Experience (PSE)
  • French kissing (FK)
  • Cum On Face (COF)
  • Spanking
  • Masturbation
  • Role-play
  • Sex Toys
  • Cum On Body (COB)
  • Erotic Sensual Massage (ESM)
  • Fetish
  • Girlfriend Experience (GFE)
  • Strip tease
  • Cosplay
  • Dinner Date
  • FMTY (Fly Me To You) €300
map map

Zones (EUR)

  • Zone A included
  • Zone B €Minimum 2u of 3u
  • Zone C €Minimum 3u of 4u
  • Mon 1 Jul. 20:00 - 00:00
  • Wed 3 Jul. 00:00 - 00:00
  • Thu 4 Jul. 00:00 - 00:00
  • Fri 5 Jul. 00:00 - 17:00
  • Mon 8 Jul. 00:00 - 00:00
  • Tue 9 Jul. 00:00 - 00:00
  • Wed 10 Jul. 00:00 - 00:00
  • Tue 16 Jul. 00:00 - 00:00
  • Wed 17 Jul. 00:00 - 00:00
  • Thu 18 Jul. 00:00 - 00:00
  • Tue 23 Jul. 00:00 - 00:00
  • Wed 24 Jul. 00:00 - 00:00
  • Thu 25 Jul. 00:00 - 00:00
  • Mon 29 Jul. 00:00 - 00:00
  • Tue 30 Jul. 00:00 - 00:00
  • Wed 31 Jul. 00:00 - 00:00
  • Thu 1 Aug. 00:00 - 00:00
  • Mon 5 Aug. 00:00 - 00:00
  • Tue 6 Aug. 00:00 - 00:00
  • Wed 7 Aug. 00:00 - 00:00
  • Thu 8 Aug. 00:00 - 00:00
  • Thu 11 Jul. 00:00 - 00:00
  • Sun 7 Jul. 00:00 - 00:00
Outcall

Selecteer een datum om de beschikbaarheid van Alexendra Gielens te zien