Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen
Melona Fransen

Log in of maak een nieuwe account om Melona Fransen te contacteren

Melona Fransen

Locatie: Rotterdam, Nederland

Over mezelf

Welkom op mijn profiel lieve en klasse heren. Laat ik mezelf eens voorstellen: Mijn naam is Melona, een vrolijke jonge Nederlandse escort dame, vertrekkende uit Rotterdam, Nederland. Mijn gezelschap is aanstekelijk en ik kan je garanderen dat je onder de indruk zal zijn van mijn vrouwelijke lichaam. Alles is puur natuur, van mijn mooie ronde billen tot mijn C-Cup borsten. Ik heb een speels karakter en sta voor veel open. Ik ben zeker niet preuts en kan mezelf makkelijk aanpassen. Ik heb altijd een lach op mijn gezicht en geniet oprecht van de intieme interacties die wij samen met elkaar zullen doorbrengen. Aan mijn libido zal het niet aan liggen hoor, ik heb namelijk altijd wel zin.

Dus mannen, opgelet! Bent u op zoek naar een dame die op alle fronten kan laten genieten? Een dame die echt compleet is? Van mijn mooie lichtblauwe ogen tot mijn verleidelijke glimlach? Dan heeft u hier de jackpot! Ik ben beschikbaar voor escort afspraken in zowel Nederland als in België voor de perfecte date. Ik kijk ernaar uit om jou eens lekker te verwennen, want dat heb je tenslotte wel verdiend 😊. Kusjes, Melona x

Leeftijd
28
Nationaliteit
Dutch, Netherlandic
Locatie
Rotterdam, Nederland
Gewicht
60kg
Lengte
1.68m
Cupmaat
C
Kledingmaat
EU36
Oogkleur
blue
Haarkleur
blond
Tatoeage
No
Pierced
No
Roker
No
Opleiding
Secretaresse
Talen
English, Dutch

Tarieven (EUR)

Starting tarief €500,-/2hrs
3 uren €700,-
4 uren €900,-
5 uren €1100,-
6 uren €1300,-
12 uren €2000,-
24 uren €3000,-

Diensten (EUR)

  • Oral Without Condom (OWO) €50
  • Spanking
  • Masturbation
  • Bi-Sexual
  • Cum In Mouth (CIM) €50
  • Cum On Body (COB) €50
  • Erotic Sensual Massage (ESM) €100
  • Girlfriend Experience (GFE)
  • Strip tease
  • Soft SM
  • Dinner Date
  • FMTY (Fly Me To You) €300
map map

Zones (EUR)

  • Zone A included
  • Zone B €Minimum 2u of 3u
  • Zone C €Minimum 3u of 4u
  • Tue 2 Jul. 19:31 - 23:31
  • Thu 4 Jul. 19:32 - 23:32
  • Thu 11 Jul. 19:32 - 23:33
  • Thu 25 Jul. 19:33 - 23:33
  • Sat 20 Jul. 20:33 - 02:33
  • Tue 16 Jul. 19:35 - 23:35
  • Tue 30 Jul. 19:35 - 23:35
  • Sat 27 Jul. 20:35 - 02:35
  • Thu 1 Aug. 20:37 - 02:37
  • Sat 3 Aug. 20:37 - 02:37
  • Sun 4 Aug. 20:37 - 02:37
  • Sat 29 Jun. 18:00 - 23:00
  • Sun 7 Jul. 19:00 - 23:00
  • Sun 21 Jul. 18:00 - 23:00
  • Wed 7 Aug. 16:00 - 23:00
  • Fri 9 Aug. 18:00 - 23:00
Outcall

Selecteer een datum om de beschikbaarheid van Melona Fransen te zien