Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps
Violaine Deschamps

Log in of maak een nieuwe account om Violaine Deschamps te contacteren

Violaine Deschamps

Locatie: West Vlaanderen, België

Over mezelf

Hallo! Bedankt voor het bezoeken van mijn profiel! Mijn naam is Violaine Deschamps. Ik ben een Belgische Franstalige High Class Escorte van 30 jaar uit de regio Gent. Naast de taal van Molière, spreek ik ook Nederlands, Engels en Duits. Ik ben altijd stijlvol en elegant, want klasse is een tijdloze waarde. Ik ontmoet u graag op de locatie van uw keuze. Ver of dichtbij, het maakt niet uit. Zolang we maar een leuke en onvergetelijke tijd samen doorbrengen.

Ik word vaak omschreven als een engel. Want op het eerste gezicht straal ik een rustige en gereserveerde persoonlijkheid uit. Door mijn klassieke kledingstijl en mijn mooie manieren, ga ik als een echte "dame in de straat" door het leven. Maar laat je niet vangen door mijn speelse blonde krullen en onschuldige blauwe ogen. Onder de lakens ben ik een echte ondeugende diva! Mijn volle lippen vragen erom gekust te worden en mijn natuurlijk ronde borsten hunkeren naar jouw aandacht. Mijn lichaam spreekt vloeiend de taal van aanraking en sensualiteit en belooft jou momenten van vurige passie en puur genot. Laat mij je meest geheime fantasieën ontdekken en realiseren. Ik draag altijd outfits waarin mijn mooie, vrouwelijke rondingen het best tot hun recht komen. Het liefst een mooie jurk en hakken. Maar ik voel me ook vrouwelijk en aantrekkelijk in een relaxte outfit, zoals een spijkerbroek, een trui en sneakers. Ik geef de voorkeur aan fijne lingeriesetjes met kanten details. Zo voel ik me op de top van mijn vrouwelijkheid! Je ogen die ervan genieten terwijl je me langzaam uitkleedt zijn de bonus. Ik ben intelligent, leergierig, geïnteresseerd in veel verschillende onderwerpen en hunker altijd naar nieuwe kennis. Van cultuur tot natuur, van techniek tot wereldpolitiek, tot reizen, mijn interesses zijn breed en ik leer graag van anderen. Ik ben een fervent lezer: romans, thrillers, (vak)tijdschriften, internationale kranten, boeken over zelfontplooiing, noem maar op. Mijn lichaam is een tempel, dus ik zorg er goed voor. Ik eet graag gezond en zorg voor mijn lichaam door regelmatig te sporten, maar ook door af en toe tijd door te brengen in de schoonheidssalon en spa voor een sauna, ontspannende massage en heerlijke jacuzzi.

Ik ben een echte levensgenieter. Ik hou van heerlijke gerechten in stijlvolle restaurants, cocktails en champagne in trendy bars. Champagne is trouwens mijn favoriete drankje, en het smaakt nog beter in aangenaam gezelschap. Bovenal reis ik graag naar een exotische bestemming, waar ik cultuur en natuur kan opsnuiven en nieuwe horizonten kan verkennen. Ik laad graag mijn batterijen op in de zon, met een kruidige gin & tonic in de hand en een boek in de andere, aan het zwembad of in de prachtige natuur. Het liefst wandel ik langs de zee, met de golven die mijn tenen beroeren. Ik vind het leuk om nieuwe mensen te leren kennen en ik kijk altijd uit naar nieuwe ontmoetingen en geestige gesprekken. Ik leef met een open geest, en geen onderwerp is taboe voor mij. Ik ben beschikbaar voor onze escort afspraak in alle regio's in België, van Vlaanderen tot aan Limburg.

Laten we een paar uur vertoeven in een geheime wereld die helemaal van ons is. Of maak mooie herinneringen voor een paar dagen.

Ik kijk er al naar uit om je te ontmoeten. Veel liefs x, Violaine

Leeftijd
31
Nationaliteit
Belgian
Locatie
West Vlaanderen, België
Gewicht
60kg
Lengte
1.62m
Cupmaat
D
Kledingmaat
EU38
Oogkleur
blue
Haarkleur
blond
Tatoeage
Yes
Pierced
Yes
Roker
No
Opleiding
Bachelor
Talen
English, Dutch, French, German

Tarieven (EUR)

Starting tarief €350,-/2hrs
1 uur €200,-
2 uren €350,-
3 uren €500,-
4 uren €650,-
5 uren €800,-
6 uren €950,-
12 uren €1500,-
24 uren €2000,-

Diensten (EUR)

  • FMTY (Fly Me To You) €250
  • Porn Star Experience (PSE)
  • French kissing (FK)
  • Oral Without Condom (OWO) €50
  • Cum On Face (COF)
  • Couples
  • Spanking
  • Masturbation
  • Role-play
  • Sex Toys
  • Bi-Sexual
  • BDSM
  • Cum In Mouth (CIM) €50
  • Cum On Body (COB)
  • Erotic Sensual Massage (ESM)
  • Fetish
  • Girlfriend Experience (GFE)
  • Threesome: Male Female Female (MFF) €100
  • Threesome: Male Male Female (MMF) €100
  • Rimming
  • Strap on
  • Strip tease
  • Soft SM
  • Cosplay
  • Dinner Date
map map

Zones (EUR)

  • Zone A included
  • Zone B €Minimum 2u of 3u
  • Zone C €Minimum 3u of 4u
  • Sat 8 Apr. 20:00 - 00:00
  • Sun 9 Apr. 20:00 - 00:00
  • Sat 15 Apr. 10:00 - 00:00
  • Sun 16 Apr. 20:00 - 00:00
  • Sat 22 Apr. 10:00 - 00:00
  • Fri 28 Apr. 20:00 - 00:00
  • Sat 29 Apr. 10:00 - 00:00
  • Tue 4 Apr. 20:00 - 00:00
  • Wed 5 Apr. 20:00 - 00:00
  • Thu 6 Apr. 21:00 - 00:00
  • Tue 11 Apr. 20:00 - 00:00
  • Wed 12 Apr. 20:00 - 00:00
  • Thu 13 Apr. 10:00 - 12:00
  • Fri 14 Apr. 20:00 - 00:00
  • Wed 19 Apr. 20:00 - 00:00
  • Thu 20 Apr. 10:00 - 00:00
  • Fri 21 Apr. 20:00 - 00:00
  • Mon 24 Apr. 20:00 - 00:00
  • Wed 26 Apr. 20:00 - 00:00
  • Thu 27 Apr. 20:00 - 00:00
  • Wed 3 May. 20:00 - 00:00
  • Mon 8 May. 20:00 - 00:00
  • Wed 10 May. 20:00 - 00:00
  • Thu 11 May. 10:00 - 00:00
  • Fri 12 May. 20:00 - 00:00
  • Sat 13 May. 10:00 - 00:00
  • Mon 15 May. 20:00 - 00:00
  • Wed 17 May. 20:00 - 00:00
  • Thu 18 May. 10:00 - 00:00
Outcall

Selecteer een datum om de beschikbaarheid van Violaine Deschamps te zien